SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
426 000 €
(6 086 € / m²)
Prodaja
4
2+
70 m²
Plaza de la Marina, Málaga

spavaća soba4
stan70 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق بإطلالة بانورامية تقع في ملقة بإسبانيا
شقق بإطلالة بانورامية مذهلة تقع في ملقة، وهي مدينة جميلة تقع على الساحل الجنوبي لإسبانيا في منطقة الأندلس. ...

Ostalo
Dob ponude: 496dana
Ažurirano: 495dana

Lokaliteti

Plaza de la Marina, Málaga
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu