Popis ponuda
15
15
15
1 270 000 €
(10 672 € / m²)
Prodaja
3
1
119 m²
Puente de la Esperanza, Málaga
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
119 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
NOVÁ ÚROVEŇ LUXUSU - MEZI GOLFEM A MOŘEM | SOUL MARBELLA
Tento výjimečný přízemní apartmán je víc než jen nemovitost - je to životní styl v jedné z n...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
9dana
Ažurirano:
9dana