SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
349 000 €
(4 847 € / m²)
Prodaja
2
1
72 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

spavaća soba2
stan72 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

FOR SALE: RENOVATED GROUND-FLOOR APARTMENT WITH LARGE TERRACE, IN RIVIERA DEL SOL, MIJAS. IDEAL as a ready-to-move-in home or as an investment; Locate...

Ostalo
Dob ponude: 30dana
Ažurirano: 28dana

Lokaliteti

Puente de la Esperanza, Málaga
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu