SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
524 000 €
(7 278 € / m²)
Prodaja
1
1
72 m²
Calle Císter, Málaga

spavaća soba1
stan72 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ejendomme i CísterBoliger klar til indflytning i det historiske centrum af Málaga. Færdigbygget og fuldt leveret. Et eksklusivt sæt bestående af 9 bol...

Ostalo
Dob ponude: 24dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Calle Císter, Málaga
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Rivera Estates

Slični oglasi

Slično u inozemstvu