SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 810 000 €
(13 817 € / m²)
Prodaja
4
1
131 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

spavaća soba4
stan131 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeNakon rekonstrukcije
podrumNe
terasaDa

Opis

Tento vynikající, kompletně zrekonstruovaný mezonetový penthouse v prestižní čtvrti Coto Real je vzácnou kombinací elegance, pohodlí a úchvatné scenér...

Nenamješten
Dob ponude: 26dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Puente de la Esperanza, Málaga

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu