SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
523 000 €
(4 054 € / m²)
Prodaja
3
1
129 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

spavaća soba3
stan129 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeNakon rekonstrukcije
podrumNe
terasaNe

Opis

Tento stylově zrekonstruovaný apartmán se nachází v Camino del Pinar, jedné z nejklidnějších a nejlépe dostupných rezidenčních oblastí Marbelly. Nachá...

Nenamješten
Dob ponude: 37dana
Ažurirano: 37dana

Lokaliteti

Puente de la Esperanza, Málaga

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu