SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
453 000 €
(4 670 € / m²)
Prodaja
3
1
97 m²
Calle Mijas, Málaga

spavaća soba3
stan97 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

Nový vývoj: [Lůžka: 2 - 3] [Vany: 2 - 2] [Zastavěná plocha: 90,00 m2 - 138,00 m2].

Tento developerský projekt je moderním a funkčním uzavřeným rezide...

Nenamješten
Dob ponude: 42dana
Ažurirano: 36dana

Lokaliteti

Calle Mijas, Málaga

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu