SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
640 000 €
(6 737 € / m²)
Prodaja
2
2+
95 m²
Calle Don Cristian, Málaga

spavaća soba2
stan95 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Exclusive 2-Bedroom Renovated Apartment in a Prestigious Hotel Complex, Nueva Andalucía, Marbella Discover this exceptional 95 m2 2-bedroom, 2-bathroo...

Ostalo
Dob ponude: 52dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Calle Don Cristian, Málaga
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu