SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
385 000 €
(4 477 € / m²)
Prodaja
2
2+
86 m²
Calle Burguillos, Málaga

spavaća soba2
stan86 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

INCREDIBLE PANORAMIC VIEWS FROM THIS BRIGHT AND SPACIOUS APARTMENT WHICH LOOKS OUT OVER THE BAY OF LA CALA AND EL CHAPARRAL GOLF COURSE. OCCUPYING A ...

Ostalo
Dob ponude: 55dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Calle Burguillos, Málaga
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu