SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
549 000 €
(6 100 € / m²)
Prodaja
2
2+
90 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

spavaća soba2
stan90 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Charming Renovated Apartment in Golden Mile, Marbella with Sea Views. This newly renovated apartment offers the perfect blend of elegance, comfort and...

Ostalo
Dob ponude: 59dana
Ažurirano: 25dana

Lokaliteti

Puente de la Esperanza, Málaga
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu