SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
132 000 €
(2 164 € / m²)
Prodaja
2
1
61 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

spavaća soba2
stan61 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

POUZE PRO INVESTORY.Pokud hledáte investici na pobřeží Costa del Sol, která vám přinese výnos a umožní vám užívat si kdykoli budete chtít, aniž byste ...

Nenamješten
Dob ponude: 78dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

Puente de la Esperanza, Málaga

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu