SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 120 000 €
(6 087 € / m²)
Prodaja
4
1
184 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

spavaća soba4
stan184 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Prostorný apartmán ve středním patře s nádherným přímým výhledem na moře, který se nachází v jedné z nejklidnějších a nejbezpečnějších částí Zlaté míl...

Nenamješten
Dob ponude: 80dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

Puente de la Esperanza, Málaga

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu