Popis ponuda
15
15
15
1 315 000 €
(9 529 € / m²)
Prodaja
5
1
138 m²
Puente de la Esperanza, Málaga
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
5
stan
138 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Velkolepý penthouse se 4 ložnicemi a soukromým střešním rájem s úžasným výhledem v Colinas del Limonar, Málaga.
Jedná se o bezvadně modernizovaný a k...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Pogled
Otvoreni dnevni boravak
Nakon renovacije
Prirodno svjetlo
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
110dana
Ažurirano:
32dana