SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
3 015 000 €
(19 578 € / m²)
Prodaja
4
1
154 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

spavaća soba4
stan154 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeNakon rekonstrukcije
podrumNe
terasaDa

Opis

Luxusní penthouse u pláže v Esteponě

Objevte tento kompletně zrekonstruovaný penthouse se 3 ložnicemi a 3 koupelnami v exkluzivním luxusním projektu ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledKatOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaKadaTuš kabinaKaminDrveni podVisoki stropoviNakon renovacijePrirodno svjetloModerni stil

Nenamješten
Dob ponude: 123dana
Ažurirano: 38dana

Lokaliteti

Puente de la Esperanza, Málaga

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu