SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 395 000 €
(11 250 € / m²)
Prodaja
4
1
124 m²
Calle Benahavís, Málaga

spavaća soba4
stan124 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeNakon rekonstrukcije
podrumNe
terasaDa

Opis

Objevte ztělesnění luxusního bydlení v tomto výjimečném penthousu v Buenavistě v La Quintě, který je dokonale situován a nabízí panoramatický výhled n...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiKat

Nenamješten
Dob ponude: 117dana
Ažurirano: 32dana

Lokaliteti

Calle Benahavís, Málaga

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu