Popis ponuda
24
24
24
370 000 €
(3 936 € / m²)
Prodaja
4
1
94 m²
Calle Manilva, Málaga
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
94 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Apartmán ve středním patře, Manilva, Costa del Sol.
3 ložnice, 2 koupelny, zastavěná plocha 94 m², terasa 12 m².
Nastavení : V blízkosti města, Urban...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Pogled
Namješteno
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
125dana
Ažurirano:
32dana