Popis ponuda
17
17
17
207 000 €
(3 450 € / m²)
Prodaja
2
1
60 m²
Calle Antonio Luis Carrión, Málaga
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
60 m²
kupaonice
Flat For sell in Málaga in Málaga
HONORARIOS INCLUIDOS EN EL PRECIO. Este acogedor piso en planta baja se encuentra en una de las zonas más práctica...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Moderni stil
Prirodno svjetlo
Nakon renovacije
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
131dana
Ažurirano:
98dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Calle Antonio Luis Carrión, Málaga
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
1001 PORTALES
CSPISOS
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
1001 PORTALES