SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
465 000 €
(4 346 € / m²)
Prodaja
3
1
107 m²
Calle Estepona, Málaga

spavaća soba3
stan107 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

Apartmán na prodej v , Estepona s 2 ložnicemi, 2 koupelnami, 1 koupelnou na apartmánu a s orientací na jih, se společným bazénem a soukromou garáží (1...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledOtvoreni dnevni boravakDrveni podNakon renovacijePrirodno svjetloKućni ljubimci dobrodošli

Nenamješten
Dob ponude: 134dana
Ažurirano: 32dana

Lokaliteti

Calle Estepona, Málaga

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu