SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
410 000 €
(5 775 € / m²)
Prodaja
2
1
71 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

spavaća soba2
stan71 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Krásný apartmán s jednou ložnicí, prostorným obývacím pokojem s jídelnou, vybavenou kuchyní a terasou. Nemovitost má klimatizaci, mramorové podlahy, 1...

Nenamješten
Dob ponude: 136dana
Ažurirano: 27dana

Lokaliteti

Puente de la Esperanza, Málaga

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu