SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
125 000 €
(1 812 € / m²)
Prodaja
2
1
69 m²
Calle Manilva, Málaga

spavaća soba2
stan69 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Skvělá investiční příležitost
Pěkný a útulný byt na prodej v Manilvě. Byt má jednu ložnici, jednu koupelnu, vybavenou kuchyň a obývací pokoj. Nachází ...

Nenamješten
Dob ponude: 137dana
Ažurirano: 28dana

Lokaliteti

Calle Manilva, Málaga

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu