Popis ponuda
11
11
11
409 750 €
(4 878 € / m²)
Prodaja
3
1
84 m²
Plaza de la Marina, Málaga
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
84 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Apartmán ve středním patře, Historické centrum Málagy, Costa del Sol.
2 ložnice, 1,5 koupelny, zastavěná plocha 84 m².
Poloha: Město.
Stav : Výborný....
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Osobno
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
146dana
Ažurirano:
30dana