SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
369 200 €
(4 795 € / m²)
Prodaja
3
1
77 m²
Calle Manilva, Málaga

spavaća soba3
stan77 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

Nový vývoj: Ceny od 322 900 € do 509 500 €. [Ložnice: 2 - 3] [Koupelny: 2] [Zastavěná plocha: 95m2 - 131m2].
Modrá a fialová, oranžová a růžová se pr...

Nenamješten
Dob ponude: 147dana
Ažurirano: 61dana

Lokaliteti

Calle Manilva, Málaga

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu