SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
514 000 €
(4 589 € / m²)
Prodaja
4
1
112 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

spavaća soba4
stan112 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Exkluzivní apartmán se 3 ložnicemi a soukromou zahradou v Bel Air, Cancelada!
Objevte tento úžasný apartmán se 3 ložnicemi a 2 koupelnami v přízemí, k...

Nenamješten
Dob ponude: 146dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Puente de la Esperanza, Málaga

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu