SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
839 000 €
(7 769 € / m²)
Prodaja
3
1
108 m²
Calle Benahavís, Málaga

spavaća soba3
stan108 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Tento exkluzivní penthouse se 2 ložnicemi a 2 koupelnami nabízí jedinečný životní styl v jedné z nejprestižnějších komunit na pobřeží Costa del Sol. T...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaKadaTuš kabinaKatTip zgradeModerni stilPrirodno svjetloVisoki stropovi

Nenamješten
Dob ponude: 149dana
Ažurirano: 106dana

Lokaliteti

Calle Benahavís, Málaga

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu