SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
405 000 €
(4 010 € / m²)
Prodaja
4
1
101 m²
Plaza de la Marina, Málaga

spavaća soba4
stan101 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Jedinečná příležitost, nemovitost v centru Malagy, ve čtvrti La Victoria, jedné z nejhistoričtějších a nejtradičnějších částí města.

Nenamješten
Dob ponude: 156dana
Ažurirano: 32dana

Lokaliteti

Plaza de la Marina, Málaga

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu