SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 120 000 €
(8 296 € / m²)
Prodaja
4
1
135 m²
Calle Marbella, Málaga

spavaća soba4
stan135 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

PALO ALTO, jeden z nejlepších projektů nabízející vynikající životní styl s prvotřídním vybavením.
Las Jacarandas
Působivý moderní byt se senzačním vý...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaDrveni podOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiPogled

Nenamješten
Dob ponude: 156dana
Ažurirano: 32dana

Lokaliteti

Calle Marbella, Málaga

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu