SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 050 000 €
(3 737 € / m²)
Prodaja
6+
1
281 m²
Calle Benahavís, Málaga

spavaća soba6+
stan281 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeNakon rekonstrukcije
podrumNe
terasaDa

Opis

Jedinečná nemovitost, kterou je třeba vidět, abyste ocenili faktor "wow" ve vyhledávané urbanizaci Capanes del Golf.

Nenamješten
Dob ponude: 157dana
Ažurirano: 157dana

Lokaliteti

Calle Benahavís, Málaga
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu