Popis ponuda
19
19
19
518 000 €
(4 752 € / m²)
Prodaja
3
1
109 m²
Puente de la Esperanza, Málaga
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
109 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Floor 2nd, flat total surface area 109 m², usable floor area 100 m², single bedrooms: 1, double bedrooms: 2, 1 bathrooms, 1 toilets, built-in wardrobe...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
344dana
Ažurirano:
343dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Puente de la Esperanza, Málaga
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.