SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
5 400 000 €
(14 026 € / m²)
Prodaja
4
2+
385 m²
CALLE LAGASCA, Madrid

spavaća soba4
stan385 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

4 Renovated Apartments with Gym in Cortes
Kretz offers this development of 4 apartments housed in a spectacular classic building dating back to 1880. ...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

CALLE LAGASCA, Madrid
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KRETZ SPAIN

Slični oglasi

Slično u inozemstvu