SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
880 000 €
(13 333 € / m²)
Prodaja
2
2+
66 m²
Calle Alcántara, Madrid

spavaća soba2
stan66 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Flat for sale in Madrid, with 66 m2, 2 rooms and 2 bathrooms, Lift and Air conditioning.

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Calle Alcántara, Madrid
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Ikami España

Slični oglasi

Slično u inozemstvu