SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 360 000 €
(11 429 € / m²)
Prodaja
2
1
119 m²
Calle de José Marañón, Madrid

spavaća soba2
stan119 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Barnes Madrid präsentiert im Herzen von Chamberí diese prachtvolle Neubauwohnung mit 119 m², gelegen in der Calle Santa Engracia, einer der elegantest...

Namješteno
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Calle de José Marañón, Madrid
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARNES Madrid

Slični oglasi

Slično u inozemstvu