SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 270 000 €
(8 759 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
145 m²
Calle de Londres, Madrid

spavaća sobaatypical
stan145 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

BARNES präsentiert diese helle Außenwohnung im fünften Stock mit Terrasse und kürzlich abgeschlossener Komplettsanierung, die durch hochwertige Materi...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Calle de Londres, Madrid
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARNES Madrid

Slični oglasi

Slično u inozemstvu