SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
4 990 000 €
(11 605 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
430 m²
Calle de Serrano, Madrid

spavaća sobaatypical
stan430 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

BARNES präsentiert diese exklusive Luxuswohnung mit Terrasse, Stellplatz und Abstellraum im prestigeträchtigen Stadtteil Castellana im Bezirk Salamanc...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Calle de Serrano, Madrid
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARNES Madrid

Slični oglasi

Slično u inozemstvu