SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 950 000 €
(10 886 € / m²)
Prodaja
5
2+
271 m²
Calle de López de Hoyos, Madrid

spavaća soba5
stan271 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Coldwell Banker Unique presents this exclusive property located in the prestigious Salamanca district, just a few meters from the iconic Calle de Serr...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakZaseban wcVisoki stropoviPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 23dana
Ažurirano: 23dana

Lokaliteti

Calle de López de Hoyos, Madrid
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Coldwell Banker Unique Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu