SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
6 950 000 €
(28 252 € / m²)
Prodaja
3
2+
246 m²
CALLE LAGASCA, Madrid

spavaća soba3
stan246 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Lucas Fox presents this penthouse apartment to renovate sale in one of the most exclusive locations in the Recoletos neighbourhood , in the centre of ...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

CALLE LAGASCA, Madrid
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Lucas Fox Madrid

Slični oglasi

Slično u inozemstvu