SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 750 000 €
(11 270 € / m²)
Prodaja
4
2+
244 m²
CALLE GENERAL ARRANDO, Madrid

spavaća soba4
stan244 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in the prestigious Almagro neighborhood, in the sought-after Chamberí district, this property represents an excellent opportunity in one of Ma...

Ostalo
Dob ponude: 23dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

CALLE GENERAL ARRANDO, Madrid
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

iad España

Slični oglasi

Slično u inozemstvu