SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 690 000 €
(17 071 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
99 m²
CALLE SANTISIMA TRINIDAD, Madrid

spavaća sobaatypical
stan99 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

Barnes Spain presents a home that is not just visited, but truly lived in. Thoughtfully renovated, with materials you can feel and decisions designed ...

Ostalo
Dob ponude: 26dana
Ažurirano: 20dana

Lokaliteti

CALLE SANTISIMA TRINIDAD, Madrid
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARNES Madrid

Slični oglasi

Slično u inozemstvu