SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
975 000 €
(9 653 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
101 m²
CALLE SANTA BRIGIDA, Madrid

spavaća sobaatypical
stan101 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

BARNES Madrid präsentiert dieses spektakuläre, renovierte Penthouse nur wenige Meter von der Gran Vía entfernt – eine einzigartige Immobilie, die zeit...

Ostalo
Dob ponude: 41dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

CALLE SANTA BRIGIDA, Madrid
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARNES Madrid

Slični oglasi

Slično u inozemstvu