SUPA24
Dnevni boravak; pogled, kućanski aparati, prirodna svjetlost, moderan stil, drveni pod
Spavaća soba; drveni pod, prirodna svjetlost
Kuhinja; moderan stil, drveni pod, prirodna svjetlost, kućanski aparati
2 089 000 €
(19 343 € / m²)
Prodaja
3
2+
108 m²
CALLE MARIA DE MOLINA, Madrid

spavaća soba3
stan108 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Century 21 presents this fully renovated apartment by ArcTempus, located in a classic 1966 building with an elevator, on the prestigious María de Moli...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaNamještenoVisoki stropovi

Ostalo
Dob ponude: 81dana
Ažurirano: 81dana

Lokaliteti

CALLE MARIA DE MOLINA, Madrid
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Gallery

Slični oglasi

Slično u inozemstvu