SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 490 000 €
(11 119 € / m²)
Prodaja
2
2+
134 m²
Calle de Padilla, Madrid

spavaća soba2
stan134 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

CALL CODE: 109

Exclusive, fully renovated and furnished apartment with terrace in the heart of the Barrio de Salamanca.

PREMIUM LOCATION. Ideally po...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiDrveni podVisoki stropoviNakon renovacijePrirodno svjetloModerni stilNamješteno

Ostalo
Dob ponude: 74dana
Ažurirano: 47dana

Lokaliteti

Calle de Padilla, Madrid
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Boutique

Slični oglasi

Slično u inozemstvu