SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
3 150 000 €
(13 816 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
228 m²
Calle de Hermosilla, Madrid

spavaća sobaatypical
stan228 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

BARNES Madrid sells this renovated luxury apartment of 228 m² located in the prestigious Salamanca district.

It combines elegance, efficiency, and ...

Namješteno
Dob ponude: 101dana
Ažurirano: 85dana

Lokaliteti

Calle de Hermosilla, Madrid
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARNES Madrid

Slični oglasi

Slično u inozemstvu