Popis ponuda
40
40
40
4 300 000 €
(12 045 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
357 m²
CALLE VELAZQUEZ, Madrid
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
357 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
BARNES Madrid verkauft diese komplett renovierte 431 m² große Wohnung in einer der exklusivsten Wohngegenden im Stadtteil Salamanca in Madrid.
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Nakon renovacije
Prirodno svjetlo
Zasebna kuhinja
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
101dana
Ažurirano:
24dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
CALLE VELAZQUEZ, Madrid
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.