SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
249 000 €
(5 791 € / m²)
Prodaja
3
1
43 m²
Calle Tomás García, Madrid

spavaća soba3
stan43 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Vivienda2 pone a la venta en exclusiva una oportunidad única en Puente de Vallecas. Se trata de una planta baja de 43 m² construidos situada en Calle ...

Ostalo
Dob ponude: 135dana
Ažurirano: 68dana

Lokaliteti

Calle Tomás García, Madrid
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

vivienda2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu