SUPA24
Kuhinja; kućanski aparati, drveni pod, prirodna svjetlost, moderan stil, renoviran
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 829 000 €
(16 740 € / m²)
Prodaja
3
2+
169 m²
Calle de María de Molina, Madrid

spavaća soba3
stan169 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Coldwell Banker Unique presents this magnificent apartment for sale, located on the prestigious Núñez de Balboa street, in the very heart of Madrid's ...

Ostalo
Dob ponude: 137dana
Ažurirano: 137dana

Lokaliteti

Calle de María de Molina, Madrid
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Coldwell Banker Unique Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu