SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
117 000 €
(2 340 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
50 m²
AVENIDA ROCA GROSSA, Lloret de Mar

spavaća sobaatypical
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Se vende acogedor apartamento en planta baja, de 50 m² construidos, 40 m² utiles, en una comunidad cerrada, ideal como vivienda habitual, segunda resi...

Ostalo
Dob ponude: 86dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

AVENIDA ROCA GROSSA, Lloret de Mar
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tatiana PANKINA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu