SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
120 000 €
(976 € / m²)
Prodaja
3
1
123 m²
AVENIDA ANDALUCIA DE, Lepe

spavaća soba3
stan123 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Vivienda situada en la Avenida de Andalucía, junto a la Oficina de Correos de Lepe, en una de las zonas más prácticas y céntricas de Lepe. Una ubicaci...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

AVENIDA ANDALUCIA DE, Lepe
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

iad España

Slični oglasi

Slično u inozemstvu