Popis ponuda
31
31
31
299 000 €
(2 451 € / m²)
Prodaja
4
2+
122 m²
AVENIDA FACULTAD DE VETERINARIA, León
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
122 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
EXKLUSIVE, GERÄUMIGE UND HELLE WOHNUNG MIT GARAGE IN BESTER LAGE VON LEÓN
Entdecken Sie diese beeindruckende 122 m² große Wohnung in einer der begehr...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
E - Neekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
2dana
Ažurirano:
2dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
AVENIDA FACULTAD DE VETERINARIA, León
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.