SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
255 000 €
(2 361 € / m²)
Prodaja
3
1
108 m²
Las Palmas de Gran Canaria

spavaća soba3
stan108 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Objevte tuto okouzlující nemovitost na prodej v klidné ulici Tecén, La Isleta, v Las Palmas de Gran Canaria!

Tento byt o rozloze 108 m² je ideální pr...

Nenamješten
Dob ponude: 64dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

Las Palmas de Gran Canaria

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu