SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
297 000 €
(4 068 € / m²)
Prodaja
2
2+
73 m²
Calle Valencia, la Nucia

spavaća soba2
stan73 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

New Build Apartments in La Nucía Modern Living in Ciudad del Deporte Near Benidorm Prime Location in La Nucía on the Costa Blanca Discover this excep...

Ostalo
Dob ponude: 28dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

Calle Valencia, la Nucia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu