Popis ponuda
15
15
15
175 000 €
(2 778 € / m²)
Prodaja
2
1
63 m²
Camino de Rotes, la Nucia
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
63 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
If you are looking for a quiet, bright, well-connected apartment with views of the impressive Mount Ponoig, you are in the right place. Located on ...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Bazen
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
56dana
Ažurirano:
56dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Camino de Rotes, la Nucia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.